ප්‍රසිද්ධ පාසලක ගුරුවරියක්ගේ නිරුවත් වීඩියෝවක් ලීක් වෙලා

ශ්‍රී ලංකා ගුවන් හමුදාවේ නිලධාරියෙකු බව පවසා කොළඹ ප්‍රසිද්ධ පාසලක සේවය කරනු ලබන ගුරුවරියක් සමග හිතවත්කමක් ඇතිකරගත් පුද්ගලයකු ඇය කාමරයකට කැදවාගෙන ගොස් ඇයව නිරුවත් කර වීඩියෝ ගත කර ඇත. අදාළ පුද්ගලයා මෙසේ සරාගී ගුරුවරිය රවටා තිබෙන්නේ බොරු ආදරයක් පෙන්නීමෙනි. මේ පිලිබදව කොළඹ කොටුව මහේස්ත්‍රාත් අධිකරණයේ විභාග වූ නඩුවේදී මෙම අපරාධයට සැකකරන සැකකරු කවුරුන්ද යන්න සොයා ගැනීමට නියෝග කර ඇත. සැකකරු විසින් වීඩියෝ පටිගත කල ගුරුවරියගේ නිරුවත් දර්ශන ප්‍රසිද්ධ කරන බව පවසමින් ඇයට බලපෑම් කර ඇති බවද වාර්තා වේ. එම වීඩියෝව පහතින් ඉවත් කරන්න කලින් බලන්න. ඔබ වැඩිහිටියෙක්නම් පමණක් එම වීඩියෝව බැලීම සදහා පහත ලින්ක් එක හෝ බැනරය ක්ලික් කර යායුතුය.

(Visited 17,660 times, 1 visits today)

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *